صفحه اصلی درباره ما::ارتباط با ما
.
 
Skip Navigation Links
.
امکان عضويت براي تمام مخاطبان به عنوان خبرنگار افتخاري در سايت باشگاه خبرنگاران افتخاري آريا فراهم شد. خوانندگان محترم خبرگزاري آريا مي توانند با عضويت در باشگاه خبرنگاران افتخاري خبرگزاري آريا، اخبار خود را براي ما ارسال نمايند تا پس از بررسي و تاييد به نام ارسال کننده در سايت باشگاه منتشر شود.
درباره ما

باشگاه تحليلگران جوان آريا

محيطي آزاد براي شكوفايي استعدادها


باشگاه تحليلگران جوان آريا  وابسته به گروه بزرگ اطلاع رساني آريا(خبرگزاري آريا، مرکز مطالعات استراتژيک آريا، داده پردازي آريا، دفتر حقوقي مجازي آريا؛ موتور جستجوي آريا و چندين پروژه عظيم و ملي اطلاع رساني در حال طراحي) سايتي غير انتفاعي است که با ياري خداوند و تلاش کارشناسان كوشاي "آريا"براي همه جوانان ايراني با هر گرايشي ، امكان نشر ديدگاهها و تحليل هايشان را فراهم آورده است .ديدگاههايي كه به هر دليل امكان نشر نيافته و در پي محلي براي عرضه خود مي باشد.

 باشگاه تحليلگران بدون تاييد محتواي مقالات ارسالي و با ذكر اين كه مسئوليت حقوقي اين نوشته ها با نويسنگان آنهاست؛ تنها از آزادي بيان و امكان شكوفايي استعدادهاي ايرانيان حمايت كرده و برآن است كه در محيطي بدور از غوغا سالاري ها ي مرسوم ودر بستري از عقلانيت و ادب، وجهان شاهد شكوفايي هوش و استعداد جوانان و  اساساهمه ايرانيان خواهد بود . استعداد ، هوش و خردمنديي كه تمدني چند هزار ساله را پي ريزي كرده و اكنون نيز در منطقه خاور ميانه چونان قدرتي فكري همگان را در برابر توانايي هاي خود به تحسين واداشته است.

 به گمان ما براي تبديل ايران به قدرتي جهاني بايد به جوانان پر استعداد ايراني تكيه كنيم و در اين راه با هشياري و خردمندي و صبر اين توانايي ها را پرورش دهيم.صبري كه به ما مي آموزد اشتباه براي رشد يك استعداد امري طبيعي است فقط بايد با درايت و صبر اشتباهات را اصلاح كنيم تا از ميوه استعدادهاي پرورده شده بهره برده و ايران را به اوج رسانيم.


Copyright © 2004-2008 Arya Youth Analysts Clup, All rights reserved.